Thank you for watching my video!!
名鉄岐阜 MEITETSU GIFU NH60 0:00:00
加納 KANŌ NH59 0:01:50 通過 pass
茶所 CHAJO NH58 0:02:25 通過 pass
岐南 GINAN NH57 0:03:29 通過 pass
笠松 KASAMATSU NH56 0:05:30
木曽川堤 KISOGAWA-ZUTSUMI NH55 0:07:33 通過 pass
黒田 KURODA NH54 0:08:35 通過 pass
新木曽川 SHIN KISOGAWA NH53 0:10:00
石刀 IWATO NH52 0:11:38 通過 pass
今伊勢 IMAISE NH51 0:12:06 通過 pass
名鉄一宮 MEITETSU ICHINOMIYA NH50 0:14:00
妙興寺 MYŌKŌJI NH49 0:15:38 通過 pass
島氏永 SHIMA-UJINAGA NH48 0:16:49 通過 pass
国府宮 KŌNOMIYA NH47 0:19:00
奥田 OKUDA NH46 0:21:11 通過 pass
大里 ŌSATO NH45 0:21:46 通過 pass
新清洲 SHIN KIYOSU NH44 0:23:04 通過 pass
丸ノ内 MARUNOUCHI NH43 0:23:48 通過 pass
須ヶ口 SUKAGUCHI NH42 0:24:26 通過 pass
新川橋 SHINKAWA-BASHI NH41 0:25:08 通過 pass
二ツ杁 FUTATSU-IRI NH40 0:26:12 通過 pass
西枇杷島 NISHI BIWAJIMA NH39 0:27:41 通過 pass
東枇杷島 HIGASHI BIWAJIMA NH38 0:29:04 通過 pass
栄生 SAKŌ(名鉄病院前)NH37 0:30:36 通過 pass
名鉄名古屋 MEITETSU NAGOYA NH36 0:34:30
山王 SANNŌ NH35 0:36:45 通過 pass
金山 KANAYAMA NH34 0:40:00
神宮前 JINGŪ-MAE NH33 0:43:30
豊田本町 TOYODAHOMMACHI TA01 0:45:06 通過 pass
道徳 DŌTOKU TA02 0:45:46 通過 pass
大江 ŌE TA03 0:46:45 通過 pass
大同町 DAIDŌCHŌ TA04 0:47:42 通過 pass
柴田 SHIBATA TA05 0:48:11 通過 pass
名和 NAWA TA06 0:49:00 通過 pass
聚楽園 SHŪRAKUEN TA07 0:50:42 通過 pass
新日鉄前 SHIN NITTETSU-MAE TA08 0:51:16 通過 pass
太田川 ŌTAGAWA TA09 0:53:00
高横須賀 TAKAYOKOSUKA KC01 0:54:52 通過 pass
南加木屋 MINAMI KAGIYA KC03 0:56:33 通過 pass
八幡新田 YAWATA-SHINDEN KC04 0:57:47 通過 pass
巽ヶ丘 TATSUMIGAOKA KC05 0:59:18 通過 pass
白沢 SHIRASAWA KC06 1:00:16 通過 pass
坂部 SAKABE KC07 1:01:49 通過 pass
阿久比 AGUI KC08 1:03:30
植大 UEDAI KC09 1:04:58 通過 pass
半田口 HANDAGUCHI KC10 1:05:35 通過 pass
住吉町 SUMIYOSHICHŌ KC11 1:06:05 通過 pass
知多半田 CHITA HANDA KC12 1:08:30
成岩 NARAWA KC13 1:09:49 通過 pass
青山 AOYAMA KC14 1:11:30
上ゲ AGE KC15 1:14:13 通過 pass
知多武豊 CHITA TAKETOYO KC16 1:15:30
富貴 FUKI KC17 1:19:00
河和口 KŌWAGUCHI KC18 1:23:30
河和 KŌWA KC19 1:27:20
front view railway
Негізгі бет Автокөліктер мен көлік құралдары 【4K60fps Cab view Japanese train】Gifu ~ Nagoya ~ Kowa. Meitetsu Line. Limited Express.
Пікірлер: 17