Timur 2.kulvarda
19.04.24 - 21.04.24
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI YÜZME ŞENLİĞİ / Antalya
Seri 1 of 8
1 Çağatay DİNÇER 12 Antalyaspor 1:10.39
2 Timur DONAT 12 Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü 1:09.34
3 Ateş DALKIN 12 Galatasaray Spor Kulübü 1:05.98
4 Ali Ege KÜTAHYA 12 Fenerbahçe Spor Kulübü 1:05.52
5 Taha SADE 12 Antalyaspor 1:05.83
6 Efe SABUNCUOĞLU 12 Galatasaray Spor Kulübü 1:06.86
7 Ege YILDIRIM 12 Uşak Royal Spor Kulübü 1:09.62
8 Cihan CİHANBAY 12 Antalyaspor 1:10
SONUÇLAR:
sonuc.antalyayuzmetemsilciligi...
Yarış 4 Erkekler, 100m Serbest 11 - 12 yaşları arası
19.04.2024 Sonuçlar
Puanlar: FINA 2022
Sıra Yaş Zaman Derece
1. Taha SADE 12 Antalyaspor 1:05.00 375
2. Ateş DALKIN 12 Galatasaray Spor Kulübü 1:05.63 365
3. Efe SABUNCUOĞLU 12 Galatasaray Spor Kulübü 1:06.01 358
4. Ali Ege KÜTAHYA 12 Fenerbahçe Spor Kulübü 1:06.42 352
5. Timur DONAT 12 Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü 1:07.57 334
6. Cihan CİHANBAY 12 Antalyaspor 1:09.41 308
7. Sarp BAKIR 12 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 1:09.60 306
8. Çağatay DİNÇER 12 Antalyaspor 1:10.47 294
9. Ege YILDIRIM 12 Uşak Royal Spor Kulübü 1:10.65 292
10. Emir EKER 12 Antalyaspor 1:10.71 291
11. Vladımır VELICHUK 11 Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü 1:10.87 290
12. Utkan BAŞAKCI 12 Uşak Royal Spor Kulübü 1:11.70 280
13. Ali Tuğra OCAK 12 Antalyaspor 1:13.25 262
14. Georgıı KULIAGIN 12 Nilspor Kulübü 1:13.55 259
15. Batu KAYA 12 Kulaç Yüzme Ihtisas Spor Kulübü 1:14.68 247
16. Ali TOKER 12 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 1:15.78 237
17. Arda DAĞLAR 12 Antalyaspor 1:16.03 234
18. Ege UZ 12 Kulaç Yüzme Ihtisas Spor Kulübü 1:16.06 234
19. Uzay ÖZTEKİN 11 Manavgat Belediye Spor Klübü 1:16.55 230
20. Deniz ÇATAK 11 Antalyaspor 1:16.57 229
21. Mehmet Polat SARI 12 Kepez Belediye Spor Kulübü 1:17.28 223
22. Alp KARATAŞ 11 Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü 1:18.18 216
23. Alperen IZER 12 Toroslar Yüzme Spor Kulübü 1:18.96 209
24. Düzgün Cem VURAL 11 Kepez Belediye Spor Kulübü 1:19.08 208
25. Özgür UYSAL 12 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 1:19.56 204
26. Ömer SÜER 11 Demir Adımlar Spor Kulübü 1:20.99 194
27. Furkan FİDAN 12 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 1:21.24 192
28. Sinan Polat KARADAĞ 11 Kulaç Yüzme Ihtisas Spor Kulübü 1:21.30 192
29. Utku SELVİ 12 Uşak Royal Spor Kulübü 1:23.37 178
30. Hasan Ali KARASU 12 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 1:25.85 163
31. Hasan KÜÇÜK 11 Uşak Royal Spor Kulübü 1:26.01 162
32. Eymen Emir ALTAY 12 Antalya Trio Gençlik Ve Spor Kulübü 1:27.89 152
33. Orhan DEMİRAĞ 11 Nilspor Kulübü 1:28.12 150
34. Tahir KIRANKAYA 11 Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü 1:29.63 143
35. Yavuz Ziya UĞUR 11 Toroslar Yüzme Spor Kulübü 1:30.11 141
36. Rossi Polat DEDE 12 Antalyaspor 1:30.36 139
37. Çınar Nuri GENEL 11 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 1:30.98 137
38. Ayaz KONDAK 11 Antalya Faroz Spor Kulübü 1:31.17 136
39. Mustafa DURGUT 11 Kulaç Yüzme Ihtisas Spor Kulübü 1:31.21 136
40. Rüzgar ARIĞ 11 Antalya Faroz Spor Kulübü 1:31.59 134
41. Korhan ARAZ 11 Kulaç Yüzme Ihtisas Spor Kulübü 1:31.83 133
42. Ali Kerem KUTLUTÜRK 11 Kepez Belediye Spor Kulübü 1:32.70 129
43. Emir TERCUMAN 12 Antalya Yüzme Spor Kulübü 1:34.04 124
44. Çınar NAYIR 12 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 1:34.30 123
45. Metehan SAĞLAMTAŞ 11 Nilspor Kulübü 1:34.79 121
46. Umut KARAGÖZOĞLU 12 Antalya Faroz Spor Kulübü 1:36.14 116
47. Yağız Aras ŞAHİN 11 Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü 1:36.52 114
48. Hüseyin MANAV 11 Manavgat Belediye Spor Klübü 1:36.71 114
49. Efe Semi KARCIOĞLU 12 Ted Alanya Koleji Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 1:38.44 108
50. Ozan TÖNGÜR 11 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 1:40.52 101
51. Mete ÖZ 11 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 1:40.92 100
52. Ozan DURMUŞ 12 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 1:43.37 93
53. Deniz Kaan NERGİZ 11 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 1:46.02 86
54. Mıroslav NEBOTOV 12 Arpos Su Ve Doğa Sporları Spor Kulübü1:47.87 82
55. Abdullah Ömer DÖNMEZ 11 Kulaç Yüzme Ihtisas Spor Kulübü 1:51.57 74
56. Berke ÖZ 11 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 1:51.70 74
57. Hasan Ege GÜNSEV 11 Antalya Trio Gençlik Ve Spor Kulübü 1:54.68 68
58. Serkan Umut MENCİK 11 Toroslar Yüzme Spor Kulübü 1:59.31 60
59. Göktuğ AKPUR 11 Antalya Yüzme Spor Kulübü 2:11.69 45
Негізгі бет Erkekler, 100m Serbest Yüzme Yarışı / 11-12 yaş / Seri 1 / Timur 2. kulvarda yüzüyor
Пікірлер