63 w 2024r to jedna z trzech, wakacyjnych linii tramwajowych, obok 63 są również: 60 (obsługiwana taborem zabytkowym) oraz 68 (Swingami lub Jazzami jak 63).
63 jeździ z Ujeściska (jedzie jak 12), ale 63 nie jedzie przez Błędnik, tylko przez Jana z Kolna i stocznię, a następnie skręca na Kliniczną, potem w prawo na Hallera (jak 8) i 63 dalej jedzie do Brzeźna (Od Wyspiańskiego w kier. BDZ identycznie jak 3)
0 - Twarda
1 - Politechnika SKM
2 - Wyspiańskiego
3 - Reja
4 - Mickiewicza
5 - Kościuszki
6 - Kolonia Uroda
7 - Grudziądzka
8 - Al. Płażyńskiego
9 - Uczniowska
Негізгі бет [GAiT] Pesa 120NaG Swing
No video
Пікірлер: 15