Kompletní záznam koncertu Jaromíra Nohavici a dětí ze základních uměleckých škol se členy Janáčkovy filharmonie Ostrava.
Zahajovací koncert X. ročníku festivalu základních uměleckých škol Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje Muziáda 2023.
Natočeno 13. 5. 2023 v Multifunkční hale Gong v Ostravě
Koncert je rovněž součásti projektu „ZUŠ OPEN 2023“
Pavla Kovalová - klavír
Robert Kuśmierski - akordeon
Stanislav Vavřinek - dirigent
Robert Kuśmierski - akordeon
(kompletní obsazení níže)
PLAYLIST:
0:00:00 Introdukce
0:02:24 Těšínská
0:08:16 Bláznivá Markéta
0:11:13 Z minula do budoucna
0:15:42 Podzemní prameny
0:18:50 Petěrburg
0:23:49 Peklo a ráj
0:28:18 Himaláje
0:31:09 Ještě mi scházíš
0:35:37 Je to těžké sluhou být
0:38:23 Máma mi na krk dala klíč
0:42:37 Kolotoč
0:45:16 Až to se mnu sekne
0:50:22 Napořád
0:56:03 Kozel
0:59:09 Velká tma
1:03:30 Sportu zdar fotbalu zvláště
1:08:00 Ty ptáš se
1:14:42 Jsem tramvajový revizor
1:17:50 Darmoděj
1:24:56 Ostrava černá
1:29:43 Vlaštovko leť
1:32:40 Kometa
1:38:01 Rozeznávám
1:42:27 Dokud se zpívá
1:46:32 Závěr
Obsazení:
Hoboj:
Lenka Purová - ZUŠ Zábřeh/Zuzana Lisická, Adriana Šeděnková - ZUŠ J. Matěje, Brušperk/Bára Heligmanová - ZUŠ B. Smetany, Karviná
Flétna:
Anežka Dudková, Michaela Lipková- ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm/Matěj Peterek- ZUŠ H. Salichové, Polanka nad Odrou/Julia Budzik, Barbara Chlebek- ZUŠ Český Těšín/Markéta Chrástková, Alice Štěpánková- ZUŠ J. A. Komenského, Studénka/Kristina Brezanská, Lucie Koběrská, Ivana Kržinová - ZUŠ E. Marhuly, Ostrava-Mar. Hory /Silvia Sokolíková - ZUŠ A PLUS, spo. s r. o., Český Těšín/Barbora Kohutová - ZUŠ duchovní hudby, Frýdek-Místek/Zuzana Dobešová - ZUŠ V. Petrželky, Ostrava
Klarinet:
Krystian Starý - ZUŠ Frýdek-Místek/Jiří Král, Štěpán Sekanina - ZUŠ V. Ambrose, Prostějov/ Michaela Sedláková - ZUŠ Bílovec, Samuel Ševčík - ZUŠ L. Janáčka, Havířov
Horna:
Anna Fišnarová, Václav Hackenberger, Zdeňka Pazderníková - ZUŠ Zábřeh/ Zuzana Kraváčková - ZUŠ R. Firkušného, Napajedla/ Eva Kargerová - ZUŠ I. Krejčího, Olomouc
Trubka:
Lukáš Folwarczny - ZUŠ Třinec/Matouš Hnízda - ZUŠ Krnov
Housle:
Paweł Beczała, Agnieszka Budzik, Vanessa Pindórová, Matěj Poprava - ZUŠ Český Těšín/
Markéta Videnková, Agáta Fabianová, Radka Nachtmannová, Karel Neuwirth - ZUŠ E. Runda, Ostrava/ Petr Špaček, Viktorie Špačková, Helena Vetešníková - ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm/ Barbora Handlová, Jakub Nosek - ZUŠ V. Vančury, Háj ve Slezsku/Hana Kováčová, Vojtěch Kocián, Martina Menšíková, Martina Zichová- ZUŠ V. Petrželky, Ostrava/Jiří Pácl - ZUŠ Bohumín/Ondřej Harnoš, Adéla Štanclová - ZUŠ I. Krejčího, Olomouc/Linda Tomanovičová - ZUŠ D.Lidmily, Ostrava/Beáta Večerková- ZUŠ Jižní Svahy, Zlín/Klára Zemanová - ZUŠ Frýdek-Místek/Anna Sochová- ZUŠ Z. Buriana, Kopřivnice/Dorota Stejskalová- ZUŠ Zábřeh
Violoncello:
Vít Hrubiš - ZUŠ L. Janáčka Frýdlant/Adam Kaczmarczyk, Justyna Mandrysz, Magdalena Wierzgoń - ZUŠ Český Těšín/Petr Socha, Šimon Bednář- ZUŠ Z. Buriana, Kopřivnice/Matyáš Dvořák- ZUŠ L. Janáčka, Havířov/ Beata Bezručová, Ella Matýsková - ZUŠ E. Marhuly, Ostrava-Mar. Hory /Václav Kimmel - ZUŠ Opava/Michaela Špinková - ZUŠ Bohumín
Kontrabas:
Tomáš Decku
Bicí nástroje:
Vojtěch Malina, Štěpán Polášek - ZUŠ E. Marhuly, Ostrava-Mar. Hory/Matěj Šimík - ZUŠ Český Těšín
Sbory:
Ostravský dětský sbor ZUŠ E. Marhuly, Ostrava-Mar. Hory/Pěvecký sbor ZUŠ D. Lidmily, Ostrava - Svinov/ Pěvecký sbor ZUŠ Ostrava - Zábřeh
Негізгі бет Музыка Jaromír Nohavica a děti
Пікірлер