10.02.24 - 11.02.24, 11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ 1. VİZE YARIŞLARI, Antalya
START LİSTESİ:
SONUÇLAR: antalyayuzmetemsilciligi.com....
Yarış 11 Kızlar, 50m Kelebek 10 - 12 yaşları arası
10 yaş
1. Asya KAPLANOĞLU 14 Antalyaspor 36.30 304
2. Peri USLU 14 Kulaç Yüzme Ihtisas Spor Kulübü 39.51 236
3. Azra CAMBAZOĞLU 14 Manavgat Belediye Spor Klübü 42.30 192
4. Sahra GÜNEŞ 14 Ted Alanya Koleji Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 45.01 159
5. Blena AKÇA 14 Antalyaspor 45.19 157
6. Ece ERCAN 14 Ferdi 45.73 152
7. Almina SAMUR 14 Antalya Faroz Spor Kulübü 46.45 145
8. Hira DEMİRKAYA 14 Nilspor Kulübü 50.89 110
9. Şevval ÇAKIN 14 Uşak Royal Spor Kulübü 51.43 107
10. Elisa ILİŞİK 14 Ferdi 52.67 99
11. Masal Nilda KESMEZ 14 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 53.34 96
12. Kamila KAPLAN 14 Ferdi 53.84 93
13. Zehra Firdevs TİMAĞUR 14 Nilspor Kulübü 55.06 87
14. Peri AK 14 Ferdi 55.94 83
15. Irmak GÜRSOY 14 Kor (Core) Spor Kulübü Derneği 56.39 81
16. Defne KURTOĞLU 14 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 58.51 72
17. Miray ARSLAN 14 Antalya Trio Gençlik Ve Spor Kulübü 58.60 72
18. Ayşem ÜLKÜ 14 Antalyaspor 1:01.00 64
19. Elif GÜNDÜZ 14 Kor (Core) Spor Kulübü Derneği 1:10.35 41
disk. Beste AY 14 Antalya Trio Gençlik Ve Spor Kulübü
SW 8.2 - Kollar suyun üzerinden ileriye doğru getirilmediğinden (Zaman: 16:27)
disk. Zeynep GÜNDÜZ 14 Kor (Core) Spor Kulübü Derneği
SW 8.2 - Kollar suyun üzerinden ileriye doğru getirilmediğinden (Zaman: 16:27)
disk. Yağmur ADALIYILMAZ 14 Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü
SW 8.4 - Yüzücü her dönüşte veya yarış bitiminde ellerini eşzamanlı duvara dokunmadığından DQ
(Zaman: 16:27)
11 - 12 yaşları arası
1. Ayça ATAÇ 12 Fenerbahçe Spor Kulübü 32.68 417
2. Elif Rüya CANOĞLU 13 Antalyaspor 36.09 310
3. Duru ÇETİNOĞLU 12 Toroslar Yüzme Spor Kulübü 36.67 295
4. Elif Naz KARATÜN 12 Ted Alanya Koleji Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 37.16 284
5. Ada GÜNGÖR 13 Ferdi 37.54 275
6. Ela YILMAZ 12 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 38.80 249
7. Zehra ÖZKAN 12 Fenerbahçe Spor Kulübü 39.49 236
8. Şükran ÜNAL 12 Toroslar Yüzme Spor Kulübü 40.20 224
9. Azra ALBAYRAK 12 Antalyaspor 40.24 223
10. Zehra Nur ÖZTÜRK 13 Antalyaspor 40.52 219
11. Sare GÜNEŞ 12 Ted Alanya Koleji Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 41.60 202
12. Aliye PAZAR 13 Ferdi 41.78 199
13. Sidelya KÜÇÜKYARMA 13 Ferdi 42.89 184
14. Duygu Sena DURDALI 13 Toroslar Yüzme Spor Kulübü 43.25 180
15. Belinay PARPUL 12 Nilspor Kulübü 43.83 173
16. İnci ÖZDEMİR 12 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 44.10 170
17. Almina HALİL 13 Toroslar Yüzme Spor Kulübü 44.22 168
18. Ada SAYINKARAKAYA 13 Uşak Royal Spor Kulübü 45.69 152
19. Melisa PAZAR 13 Ferdi 45.94 150
20. Aylin KÜÇÜK 13 Nilspor Kulübü 50.68 112
21. Eylül UYSAL 13 Nilspor Kulübü 50.75 111
22. Öykü NAYIR 12 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 51.13 109
23. Dicle Dilda ÖZDEMİR 13 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 51.86 104
24. Ayşe Berra TAŞKAYA 13 Antalya Faroz Spor Kulübü 51.92 104
25. Tuğçe KAYA 12 Demir Adımlar Spor Kulübü 52.16 102
26. Elfin TÜRKER 13 Antalya Faroz Spor Kulübü 52.89 98
27. Eyşan DİNCER 12 Toroslar Yüzme Spor Kulübü 52.93 98
28. Duru TOPCUOĞLU 13 Ferdi 53.09 97
29. Zeynep Ceylin VAHAPOĞLU 12 Nilspor Kulübü 55.33 86
30. Ayşe ÖDEMİŞLİOĞLU 12 Bahçeşehir Spor Kulübü Derneği 56.35 81
31. Gülçin POLAT 12 Arpos Su Ve Doğa Sporları Spor Kulübü 58.31 73
32. Ada KÜÇÜK 13 Antalya Faroz Spor Kulübü 59.55 69
33. Zehra Sara ARAS 13 Ferdi 1:05.94 50
34. Vera Vildan YILMAZ 13 Demir Adımlar Spor Kulübü 1:09.25 43
Негізгі бет Kızlar, 50m Kelebek Yüzme Yarışı / 11-12 yaş / Seri 8
Пікірлер