0:00 Úvod
2:33 Představení poroty
5:00 Pravidla Soutěže
6:00 Představení cimbálových muzik
6:50 Úvodní verbuňk
10:15 👉1. Matěj Horsák, Uherské Hradiště
14:00 👉2. Dominik Amler, Vracov
17:35 👉3. Kryštof Bušina, Těmice
21:43 👉4. Robert Chytil, Strážnice
25:10 👉5. Jiří Vozár, Brno
28:20 👉6. Libor Macek, Hrubá Vrbka
32:04 👉7. Silvián Motičák, Strážnice
36:00 Přestávka - Rozhovor s porotci Ladislavem Jagošem, Jaroslavem Švachem
46:12 Vsuvka CM OLiNa
50:36 👉8. Tomáš Ott, Hýsly
54:22 👉9. Matěj Kudrna, Mikulčice
58:20 👉10. Karel Vlašic, Hlohovec
1:02:38 👉11. Tomáš Neugebauer, Lužice
1:06:20 👉12. Adam Šurýn, Velké Bílovice
1:10:10 👉13. Dominik Hajný, Svatobořice-Mistřín
1:14:05 👉14.Vojta Půček, Skoronice
1:17:45 👉15. Jaroslav Černý, Lužice
1:21:55 Přestávka - Daniel Kraus
1:30:08 👉16. Cheney Quinn, Vlčnov
1:34:48 👉17. Ivan Vařecha, Lipov
1:38:20 👉18. Jan Vozár, Uherský Brod
1:41:40 👉19. Robin Feldvabel, Staré Město
1:46:10 👉 20. Martin Klásek, Petrov
1:49:20 👉 21. Martin Srubjan, Malá Vrbka
1:52:35 👉 22. Jiří Adamec, Strážnice
1:56:45 Přestávka - Představení partnerů MFF
2:03:45 👉 23. René Zhříval, Josefov
2:07:00 👉 24. Tomáš Buchlovský, Archlebov
2:10:25 👉 25. Ondřej Výlet, Svatobořice-Mistřín
2:14:55 👉 26. Štěpán Večeřa, Moravské Knínice
2:17:50 👉 27. Zdeněk Nečas, Přítluky
2:21:00 👉 28. Jiří Přikryl, Kuřim
2:24:30 👉 29. Martin Matocha, Hustopeče
2:28:40 👉 30. Daniel Kraus, Praha
2:32:55 Přestávka - Muzika na přání
2:47:04 👉 31. Bořivoj Smaženka, Louka
2:51:16 👉 32. Lukáš Balajka, Modrá
2:55:52 👉 33. Luděk Pavlík, Bojkovice
2:59:50 👉 34. Adam Bažant, Uheský Ostroh
3:02:45 👉 35. Jan Hendrych, Uherský Ostroh
3:05:50 👉 36. Pavel Vařecha, Lipov
3:09:40 👉 37. Patrik Matušina, Uherské Hradiště
3:13:13 Přestávka - Ukončení ankety diváků, Muzika na přání
3:18:35 Ring volný
3:33:50 Vyhlášení postupujících a vítěze ankety diváků
MFF Strážnice 2023
#nulk #straznice #mff2023 #verbunk #festival #predkolo
Негізгі бет Ойын-сауық MFF "Strážnice 2023" - Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku - předkolo
Пікірлер