Pojazd: Konstal/Protram 105NWr #2416+#2415
Linia: [🚋71]
Relacja: [Poświętne➡️Tarnogaj]
Przyspieszenie: 4X
Trasa:
1. Poświętne
2. Wołowska
3. Kępińska
4. Kamieńskiego
5. Broniewskiego
6. Trzebnicka
7. Dworzec Nadodrze
8. Dworzec Nadodrze
9. Słowiańska
10. Nowowiejska
11. Wyszyńskiego
12. Prusa
13. Piastowska
14. Plac Grunwaldzki
15. Most Grunwaldzki
16. Urząd Wojewódzki (Impart)
17. Plac Wróblewskiego
18. Komuny Paryskiej
19. Kościuszki
20. Hubska (Dawida)
21. Prudnicka
22. Kamienna
23. Bardzka
24. Nyska
25. Transbud
26. Klimasa
27. Tarnogaj
Muzyka:
1. Jordyn Edmonds - See Her
2. Kicktracks - Midnight Lovers
3. Dyalla - People Say
4. Bosnow - The Other Street Side
Miejsce: Wrocław
Dzień: 22.07.2022
Негізгі бет [🇵🇱PL] TIMELAPSE: MPK Wrocław - Linia: [🚋71]
No video
Пікірлер