Klasyczna linia weekendowa (w tygodniu kursująca od ok. 19:00 do prawie 23:00) zawożąca pasażerów w kierunku Chorzowa do Parku Śląskiego, Ogrodu Zoologicznego oraz Wesołego Miasteczka.
TIK TOK - @tramwajorz
INSTAGRAM - @tramwajorz_official
00:01 - KATOWICE PLAC WOLNOŚCI
01:51 - Katowice Dworzec PKP
03:33 - Katowice Rynek
05:17 - Katowice Rondo
07:26 - Katowice Sokolska
08:23 - Katowice Stęślickiego
09:35 - Katowice Dąb Huta Baildon
11:09 - Katowice Dąb Silesia City Center
12:15 - Katowice Dąb Kościół
13:41 - Katowice Park Śląski Wesołe Miasteczko
15:07 - Katowice Park Śląski Ogród Zoologiczny
16:55 - Katowice Park Śląski Wejście Główne
17:47 - 18:21 - Przejazd przez Pętlę Wschodnią
19:20 - CHORZÓW STADION ŚLĄSKI PĘTLA ZACHODNIA
Негізгі бет Tramwaje Śląskie - Linia 0 | Katowice Plac Wolności - Chorzów Stadion Śląski | CABVIEW
No video
Пікірлер: 10